Raspored

Ovde možete pogledati raspored svih programa za decu i odrasle

Komatice - kopaketi

Programi koji se održavaju jednom ili dva puta nedeljno

kopaket pon uto sre čet  pet sub
alex joga 09:15 - 10:30 19:30 - 20:30   09:15 - 10:30    
tre     08:00 - 09:00
09:30 - 10:30
     

 

Komatice - kospecijali

Programi koji se održavaju povremeno. Za datume održavanja KOspecijala možete pratiti objave na instagramu

kospecijal Pon Uto Sre Čet Pet Sub
points of you           3.12.
17:00 - 20:00
svesno roditeljstvo        22.12.
19.30h

 

 
full moon joga sa alex   19.30        
(o)pusti glas!         16.12.
19:30 
 
osetionica telesna psihoterapija         2.12.
19:00-22:00
 
write & wine        9. 12.
19:30
   
mapa duše           24.12.
10:00 - 13:00
Razvojna pedijatrija   18:00     10:00  
gaia studio       19:30    

Kopčelice - kopaketi

Programi koji se održavaju jednom ili dva puta nedeljno

Kopaket Pon Uto Sre Čet Pet Sub
BALET (3-5 god) 17:30 - 18:30   17:30 - 18:30      
BALET (5-7 god) 18:30 - 19:30   18:30 - 19:30      
balet (7-10 god) 19:30 - 20:30   19:30 - 20:30      
art day           10:00 - 11:30
11:00 - 13:00
nautilus školica engleskog jezika 17:00 - 18:00 17:00 - 17:45 17:00 - 18:00   18:00 - 18:45  
lego robotika 5+         15:30 - 17:00
17:15 - 18:45
 
kutak razvijutak
(3 - 6 god)
        18:00 - 19:00  
 priprema za prvi razred 17:15 - 18:45          
Brain o brain - razvoj intelektualnih veština     1.  grupa
16:30 - 18:30
2. grupa 
17:00 - 19:00
  3. grupa
09:15 - 11:15
logiko 18:30 - 19:30          
kastig škola glume   17:00 - 18:00   17:00 - 18:00    
novogodišnji nakit           11:30 - 13:00
pravljenje sapuna         24.12.
18:00 - 20:00
 
bokina radionica         24.12.
17:00 - 18:00
 
  Pon Uto Sre Čet Pet Sub
logoped   na zakazivanje        
psiholog       na zakazivanje    
interaktivni naučni show         jednom mesečno  
dekoracija kolača           jednom mesečno
ruski teatar           12.11./13.11.
17:00 - 18:00
raspust            

kOŠKOLA

kospecijal Pon Uto Sre Čet Pet Sub
koškola 11:00 - 17:00 11:00 - 17:00 11:00 - 17:00 11:00 - 17:00 11:00 - 17:00  

 

KOMATURA

kospecijal Pon Uto Sre Čet Pet Sub
1. grupa           u pripremi
2. grupa            u pripremi

Koprvaci

kospecijal Pon Uto Sre Čet Pet Sub
  17:15 - 18:30          

Sign In